Ужгородка

Новини Закарпаття

Таран: Росія не залишила нам іншого вибору, як шлях до НАТО

Депутат Київської міської ради від Європейської солідарності Сергій Таран заявив, що саме через російську агресію Україна обрала шлях вступу до НАТО.

Про це він сказав у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“Хаотична політика Зеленського немає ніякого відношення до НАТО. Коли в один день ми чуємо від Зеленського, що ми інтегруємося до ЄС і НАТО, а в наступний день від його прибічників чуємо, що ми інтегруємося до Китаю. Звісно на заході на це все дивляться й думають, чи потрібна така країна, яка немає чіткої зовнішньої політики”, – розповів він.

За його словами, в Україні з 2014 року почався шлях до НАТО, але з приходом до влади Зеленського не відбуваються жодні реформи.

“Нам Росія не залишила вибору. Вони почали війну з нейтральною країною.  В 2014 році Україна не була членом НАТО, але проти нас почалася війна. Більше того, Росія створила гарячі точки в усіх країнах пострадянського простору, які не встигнули вступити в НАТО”, – додав Таран.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору