Ужгородка

Новини Закарпаття

Молчанов: Влада готова різати всі соціальні статті бюджету на вимогу МВФ

Політолог Кирило Молчанов вважає, що українська влада готова “різати” всі соціальні статті державного бюджету на вимогу Міжнародного валютного фонду.

Так він сказав в ефірі телеканалу НАШ 28 грудня.

“Я не знаю жодну країну у світі, яка виконала всі поради МВФ й стала на шлях економічного процвітання. З МВФ все зрозуміло, їх цікавить тільки один пункт – бездефіцитність бюджету. Вони готові під нього різати всі соціальні статті: субсидії, ріст мінімальної пенсії та зарплат. У нас виплати перед МВФ полягають в тому, що ми беремо нові кредити й погашаємо старі. Ми їм винні під 10 мільярдів”, – розповів він.

За його словами, Україна входить в ТОП-5 боржників МВФ. 

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору