Ужгородка

Новини Закарпаття

Хлань: Ніхто не збирався вручати підозру Порошенку – це було виключно шоу

Вручення підозри у державній зраді через постачання вугілля з окупованого Донбасу п’ятому президентові України Петру Порошенку – це виключно шоу.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ екс-нардеп Сергій Хлань.

“Справа абсолютно політично мотивована, нічого спільного з кримінальною об’єктивною справою вона не має. Якщо дивитись хронологію вручення повістки на допит, то будь-яка повістка на допит має заходити спочатку в апарат Верховної Ради, а Стефанчук підтвердив, що жодного документу у Верховну Раду не заходило”, – сказав він.

Також він додав, що вручення підозри Порошенку – це лише шоу.

“Отримання повістки – це було виключно шоу, що Порошенко втік. Якби було бажання вручити повістку, то треба було це зробити або у Верховній Раді, або при перетині кордону. Якби було бажання зробити в рамках кримінальної справи, то мали б підписати кримінальний прокурор або перший заступник генерального прокурора”, – сказав екс-нардеп.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору