Ужгородка

Новини Закарпаття

Марунич: Питання номер один для США – це недопущення зближення Китаю та Росії

Для США питання номер один – це недопущення серйозного зближення Китаю та Росії, тому що Штати вже втрачають свій вплив у світі.

Так висловився у прямому ефірі на телеканалі НАШ енергетичний експерт Дмитро Марунич.

“Для Штатів дійсно дуже важливо не допустити достатньо серйозного зближення Пекіна та Москви – це питання №1, а не Україна чи Сирія. Штати вже втратили монополію на геополітику, їх вплив у світі знижується і буде ще більш швидкими темпами знижуватись, якщо буде такий союз, тому Україна буде лише розмінною монетою. Вони будуть у будь-якому випадку нас обговорювати тільки для того, щоб добитися своїх внутрішніх цілей”, – сказав Марунич.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору