Ужгородка

Новини Закарпаття

Розенблат: Українці займають чергу з ночі, щоб поїхати в Польщу

Молодь виїжджає закордон на заробітки, щоб забезпечити свою сім’ю, бо з економікою України у нас не можна цього зробити.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ екс-нардеп Борислав Розенблат.

“Молодь просто виїжджає закордон, вони дійсно на сьогодні розуміють лише одне, що кращий вихід – це виїхати закордон. Сьогодні зранку я проїжджав біля візового центру, там люди стоять в три черги, займають чергу ще з ночі, щоб виїхати в Польщу. Яким чином виживають наші люди? За рахунок дітей, які їдуть закордон, щоб знайти роботу та утримати свої родини. Для мене на сьогодні є єдине джерело, щоб Україна існувалам –це списати економіку заради того, щоб Україна якимось чином вижила”, – розповів екс-нардеп.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору