Ужгородка

Новини Закарпаття

Савченко: Я бачила як працює НАТО, для України це невигідно

Вступ України в НАТО не вигідний для нас, нам потрібно розвивати свою армію.

Таку думку висловила у прямому ефірі на телеканалі НАШ екс-нардеп Надія Савченко.

“Я була в Іраку і я знаю як працює система коаліційних військ і як працює НАТО, я вважаю, що для України це буде недобре. Якщо ми підемо в НАТО, то українські льотчики будуть підмітати аеродром і збирати бички, а американські льотчики будуть літати на наших аеродромах”, – розповіла екс-нардеп.

Також вона додала, якщо Росія нападе на Україну, то зупинять її на кордоні Німеччини або Франції.

“Я приблизно уявляю, яка це буде система колективної оборони, якщо Україну візьмуть в НАТО – це Латвія, Литва, Естонія, коли їм залишили виключно піхотинські батальйони, не дають повного розширення та захисту від НАТО. Якщо буде нападати Росія, то зупинять її десь на кордоні з Німеччиною, Францією, а частину Європи, я вважаю, що цей колективний захист не захистить. Тому, я вважаю, що нам не потрібно йти в НАТО”, – сказала вона.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору