Ужгородка

Новини Закарпаття

Шуфрич: Чергове закриття двох телеканалів буде мати страшні наслідки для цієї влади

Народний депутат від «ОПЗЖ» Нестор Шуфрич заявив, що закриття телеканалів UKRLIVE та “Перший незалежний” не пройде безслідно для української влади, адже їх закриття – незаконне.

Про це він сказав в ефірі телеканалу НАШ 29 грудня.

За його словами, ніяких підстав для закриття телеканалів UKRLIVE та «Перший незалежний» не було.

“Закрити два канали без причин, людей це обурило. Будуть інші канали й журналісти будуть працювати. Всі телеканали не закриють. Суди мають давати оцінку діям журналістів, виключно суди. Подобається нам те, що вони говорять чи ні. Не РНБО і не СБУ. Це запорука демократії й наших свобод. Побачите, закриття цих двох каналів будуть мати страшні наслідки для української влади та для України в цілому. Ніхто не буде сприймати закриття телеканалів в такий спосіб. Ми будемо боротися за ваше право говорити  незважаючи на те, що подобається чи ні”, – сказав депутат.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору