Ужгородка

Новини Закарпаття

Лікар-інфекціоніст розповіла про важливість експрес-тестування на коронавірус

Лікар-інфекціоніст Світлана Федорова розповіла телеканалу “НАШ” про важливість експрес-тестування на коронавірус задля збереження ментального здоров’я українців.

Журналісти зазначають, що страх перед вірусом та ізоляцією, тривога за близьких, ризик втратити роботу та обмеження дозвілля – усе це стало супутниками пандемїCovid-19. Результатом стають зростання серцево-судинних захворювань, неврологічні розлади та соціальна тривога.

Звикнувши до обмежень, багато хто відчуває страх перед масовими скупченнями людей. Особливо це активізується напередодні новорічних свят. Ялинки, ярмарки, корпоративи, масштабні святкування – до всіх цих заходів люди з підвищеним рівнем тривожності ставляться з упередженням.

Щоб зберегти ментальне здоров’я своєї родини, експерти радять взяти на озброєння експрес-тести на коронавірус та періодично проводити домашнє тестування. Адже вакциновані люди також хворіють на коронавірус, частіше –  безсимптомно, заражаючи інших.

“Якщо людина вакцинована це не означає, що вона не може захворіти, а найголовніше, що вона може служити джерелом інфекції для інших людей і так далі.  Я вважаю, що швидкі тести дають можливість виявити інфекцію, якщо є можливість у якоїсь організації, це прекрасна ініціатива, здатна зберегти колектив”, – зазначає Світлана Федорова.

Також лікар позитивно оцінила ініціативу телеканалу “НАШ” проводити самотестування на Covid-19 журналістам на гостях ефірів експрес-тестами Мілістан, адже такі експрес-тести дають швидкий результат і є комфортними у використанні.

 “Насправді, вакцинація – це дуже маленька-маленька ланка у великому етапі заходів. Тобто, ви вже пішли далі, ви справжні епідеміологи. Крім вакцинації, я була у вас на каналі, я бачила, що у вас дуже прекрасно дотримуються всі правила антисептики, а тут ви ще й тести робите, тобто, взагалі молодці, аплодую”, – додає лікар-інфекціоніст.

Нагадаємо, що телеканал “Наш” одним із перших українських каналів почав впроваджувати практику регулярного самотестування гостей ефіру на Covid-19. Головна відмінна риса експрес-тесту Мілістан, це максимально спрощена процедура тестування, а також швидкий результат лише через 15 хвилин.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору