Ужгородка

Новини Закарпаття

Ярославський про скандал із сукнею помічниці Гарбарука: Адже це не Монако, щоб так одягатися

Правознавець Денис Ярославський прокоментував скандал із помічницею екс-заступника міністра освіти Ігоря Гарбарука Крістіною Тішкун. За його словами, це не Монако, щоби так відверто одягатися.

Своєю думкою він поділився в ефірі телеканалу НАШ.

“Це все серйозна наука, яку повинні знати люди, які потрапили у владу. В обов’язковому порядку. Я впевнений, що це якщо не знав заступника міністра освіти і не проконтролював з якоїсь своєї причини, то хоч би це мав знати Садовий і зробити зауваження, тому що він політик зі стажем”, – наголосив Ярославський.

За його словами, з кожної нагоди одяг має бути відповідним.

“З кожної нагоди одяг має бути відповідним. Якби вони зараз приїхали вдвох до Монако, ну, взагалі абсолютно чудово виглядає Крістіна. Але це не Монако, а інспекція з вищих навчальних закладів Львова”, – сказав він.

Нагадаємо, екс-заступник міністра освіти і науки України Ігор Гарбарук відвідав Львів. Фото з міськради з його заступником та з Андрієм Садовим викликало скандал – Крістіна Тишкун була у сукні з напівоголеним бюстом.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору