Ужгородка

Новини Закарпаття

Гайдай про переговори США та РФ: Гладять собаку по голові, щоб одягнути їй намордник

Політичний експерт Валентин Гайдай заявив, що переговори між президентом США Джо Байденом та президентом Російської Федерації Володимиром Путіним ні до чого не призведуть.

Про це він розповів в ефірі телеканалу НАШ.

“Те, що Путін запросив на розмову Байдена – це жест ввічливості, бо до цього саме американська сторона була ініціатором переговорів. В мене таке враження, що Вашингтон проводить політику, коли однією рукою Байден гладить собаку по голові, а іншому надягають намордник. Якщо ми подивимось в майбутнє й спробуємо модулювати, що буде через пів року переговорів Росії та США, то я прогресу не бачу. Ніхто ніяких гарантій не дав. Росія й надалі продовжить маневри у наших кордонів, наші політики будуть вкотре заявляти про вторгнення Путіна. Звісно НАТО не візьме Україну у свої ряди, а захід й далі буде спонсорувати Україну”, – розповів він.

За його словами, наразі розмова між Байденом та Путіним – лише видимість переговорів.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору