Ужгородка

Новини Закарпаття

Нам обіцяли подзвонити після переговорів Путіна і Байдена, – Землянський

Україні обіцяли подзвонити після переговорів президента США Джо Байдена та російського президента Володимира Путіна, але не сказали коли саме.

Про це розповів у прямому ефірі на телеканалі НАШ аналітик експертного уряду Валентин Землянський.

“Нам обіцяли передзвонити після переговорів Путіна та Байдена, можливо, коли-небудь, точно не сказали. Не можна постійно знаходитись у розтяжці, потрібно або до розумних, або до красивих. Тобто або ви хочете сподобатись Заходу і тоді виконуєте всі його вказівки явно на шкоду своїй державі, або ви дбаєте про власну країну на шкоду своїм взаємовідносинам з партнерами. Формула успіху дуже проста. Геополітичний рівень – це не рівень України як гравця”, – зазначив Землянський.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору