Ужгородка

Новини Закарпаття

Старіков: Зеленський та “слуги” не розуміють, що самі собі рубають сук, на якому сидять

Експерт у сфері оборони та безпеки, полковник СБУ у відставці Олег Старіков заявив, що через закриття промисловості економіка в Україні “впаде”, а люд будуть виходити на протести.

Про це він розповів в ефірі телеканалу НАШ.

“На превеликий жаль, якщо не брати сектор оборони й безпеки, на початковому етапі оточив себе людьми, які пішли шляхом деіндустріалізації України. Ми зараз бачимо ріст цін на газ, промислове виробництво закривається. Це призведе до того, що люди не будуть отримувати заробітні плати, а якщо не будуть їх отримувати, у них буд більше часу. Вони зможуть висловити своє невдоволення нинішній владі. Це замкнуте коло. На жаль, президент Зеленський і його оточення не розуміють, що своїми діями вони самі собі рубають сук, на якому сидять”, – сказав він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору