Ужгородка

Новини Закарпаття

Політолог про віялові відключення: Люди цілі вихідні сидять без світла

Українська влада обіцяла, що не буде застосовувати віялові відключення, тому що ми забезпечені газом, але люди жаліються, що на вихідних немає світла.

Про це розповів у прямому ефірі на телеканалі НАШ політолог Ігор Рейтерович.

“Міським головам пообіцяли, що вони будуть отримувати за зменшеними цінами газ, але якщо він не буде надходити, то потрібно купувати за такою ціною газ, який є, а держава компенсує витрати. Але виникають сумніви щодо компенсації, тому що далеко не факт, що вони будуть зроблені безпосередньо після того, як опалювальний сезон завершиться. Ситуація складна, так звані віялові відключення – це реальність, достатньо зайти у Facebook і подивитися, як люди пишуть, що всі вихідні сидять без світла”, – розповів політолог.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору