Ужгородка

Новини Закарпаття

Надзвичайна ситуація на Трипільській ТЕС: пилові бурі та нестерпний запах

Викиди забруднюючих речовин від Трипільської ТЕС складають майже 83% всіх викидів Київщини.

Подробиці розопвів НАШ кореспондент.
 
Місцеві жителі скаржаться, що коли йде сніг земля стає чорною.

Зауважимо, що Трипільська ТЕС — після зупинки ЧАЕС найпотужніша електростанція на Київщині, яка працює з 1977 року й належить ПАТ «Центренерго» (єдина в Україні державна енергогенеруюча компанія).
Запаси вугілля на ТЕС станом на 5 січня 2022: 49,6 тис тонн, що перевищує гарантовані запаси 48 тис тонн.

З травня по липень 2021 року на Трипільській ТЕС було проведено 3 перевірки фахівцями Державної екологічної інспекції України, перевищення норм викидів не виявлено. Втім було відомо, що перевірку не пускали на станцію в разі «неочікуваного візиту».

Також вважають, що ТЕС приховує показники викидів.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору