Ужгородка

Новини Закарпаття

“Росія просто так це не залишить” – Грищенко прокоментував ситуацію в Казахстані

Росія за будь-яких умов так просто не залишиться осторонь ситуації, яка наразі відбувається в Казахстані.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ екс-міністр закордонних справ України Констянтин Грищенко.

“Зараз гарних рішень в цій ситуації не існує, будь-яке рішення може призвести до дуже трагічних наслідків. Всі розуміють, що Росія за будь-яких умов так просто не буде залишатись осторонь. По суті у них був вибір або попросити, щоб ввели близько трьох тисяч миротворців, щоб звільнити тих, хто має займатися правоохоронною дільністю, або увійдуть без їхніх рішень десятки тисяч і результат може бути не просто трагічним, а історично трагічним – втрата як мінімум половини території”, – розповів Грищенко.

Також він вважає, що те, що відбувається в Казахстані – це не було організовано ззовні.

Нагадаємо, протести в Казахстані спалахнули 2 січня на тлі підвищення після Нового року ціни на зріджений газ для автомобілів до 100-120 тенге (десь 6,3 грн) за літр. Мітинги з вимогою знизити ціни почалися в кількох населених пунктах на заході Казахстану, в тому числі у місті Жанаозен, де у 2011 році поліція застосувала вогнепальну зброю для розгону акції протесту.

Учасники акцій вимагали зниження вартості газу на АЗС удвічі, а також усунення дефіциту цього палива.

В ніч на 6 січня Рада ОДКБ вирішила направити миротворців до Казахстану.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору