Ужгородка

Новини Закарпаття

Експортні ціни на пшеницю та кукурудзу зросли

В контексті ринку пропозиція ще дуже обмежена

Експортні ціни на пшеницю та кукурудзу в Чорноморському басейні зросли на фоні підняття цін на сусідніх ринках. Про це повідомляє Аgritel.

Зазначається, що ціни на кукурудзу в Україні дещо зросли, але в контексті ринку пропозиція ще дуже обмежена. Тим більше цього понеділка все ще був вихідний.

“Зростання вартості пшениці в регіоні відбулось після оголошення Росії про встановлення експортної квоти на 8 млн т проти 9 млн т, очікуваних операторами”, — йдеться в повідомленні.

Щодо світових цін, то вчора в Чикаго різко зросли ціни на всі товари, особливо на сою, через побоювання щодо падіння виробництва в Південній Америці, враховуючи постійний дефіцит води, який можна пояснити феноменом Ла-Нінья.

Нагадаємо, ціни на кукурудзу в Україні підтримуються попитом з боку Китаю, який здебільшого розрахований на постачання у березні-квітні. Китай залишається ключовим елементом для еволюції майбутніх цін. За даними китайської митниці, імпорт кукурудзи у листопаді становив 790 тис. т, знизившись майже на -36% у порівнянні з минулим роком, а імпорт пшениці — 750 тис. т, знизившись на -7,2%.

Раніше Landlord повідомляв, що стало відомо, скільки за рік Україна експортувала тонн зерна.

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору