Ужгородка

Новини Закарпаття

Укрзалізниця побила 11-річний рекорд з перевезення зернових вантажів

Укрзалізниця у листопаді 2021 року перевезла 4,1 млн тонн зернових вантажів у всіх видах сполучень

У грудні 2021 року компанія перевезла 3,865 млн тонн зернових вантажів, що на 15,8% більше, ніж у грудні 2020 року. Цей показник став рекордним за останні 11 років. Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

Попередній грудневий рекорд було встановлено в доепідемічному 2019 році, коли перевезення зернових становили 3,825 млн тонн. Показник грудня 2021 року вищий за нього на 1,1 %.

«Залізничники виконують усі завдання з перевезення одного з найважливіших вантажів у зовнішній торгівлі України з іншими країнами та постійно вдосконалюють вантажну роботу, підтвердженням чому є «залізна» статистика, яка демонструє ефект злагоджених дій», — заявив голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.

Довідка. Укрзалізниця у листопаді 2021 року перевезла 4,1 млн тонн зернових вантажів у всіх видах сполучень, що стало абсолютним рекордом перевезень зернових у місячному вимірі. Також цей показник на 2,7 % більше, ніж за аналогічний період 2020 року.

Нагадаємо, також за 2021 рік по Дніпру перевезли понад 3,6 млн т зерна. Основна частка вантажів — це будівельні вантажі, обсяги транспортування яких виросли на 62,8% і досягли 9,5 млн т. На другому місці — зернові вантажі. Обсяг перевезення зменшився в порівнянні з показником минулого року на 2,4% і склав 3,61 млн т.

Раніше Landlord повідомляв, що стало відомо, скільки за рік Україна експортувала тонн зерна.

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору