Ужгородка

Новини Закарпаття

Буряченко: У Казахстані вже створюються терористичні рухи, щоб відокремити регіони з газом

Кандидат політичних наук Олексій Буряченко заявив, що в Казахстані може повторитися ситуація, як в Україні 2014 року – деякі регіони з родовищами газу та нафти відокремлять та заявлять про створення “нових республік”.

Про це він сказав в ефірі телеканалу НАШ.

“Є райони Казахстану, де нафту та газ добувають, то там не справедливо розподіляють на Алмати та Астану. А в цих регіонах, де нібито створюють державне багатство, рівень життя набагато нижчий. Про це говорять люди, які зараз при владі в Казахстані. Вже створюються терористичні рухи, які можуть на прикладі України, Молдови й Грузії, то просто заберуть частину територій з нафтою та газом й заявлять, що там якесь “ЛНР” чи “ДНР”. Мені хочеться, щоб нашим казахським друзям не нав’язували той російський чобіт, який прийшов з військами ОДКБ”, – розповів він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору