Ужгородка

Новини Закарпаття

Політолог: Невже ви серйозно думаєте, що завтра Росія бомбардуватиме Київ?

Україні жодна країна не надасть сучасну зброю для оборони, та ніхто з іноземних військових не буде воювати за неї, окрім добровольців. 

Таку думку висловив політичний експерт Валентин Гайдай в ефірі телеканалу НАШ. 

“Безумовно, нам ніхто не дасть надсучасну зброю. І ніхто тим паче не буде воювати за нас, окрім добровольців з окремих країн. Невже ви серйозно думаєте, що Росія завтра почне бомбардувати, як казав Жириновський, Київ? Невже ви реально вірите у висадку десанту, напад на Прибалтику чи Польщу? Це якесь божевілля просто”, – наголосив Гайдай.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору