Ужгородка

Новини Закарпаття

Шуфрич: Росія та США вже про все домовились – Україна ніколи не буде членом НАТО

Росія та США вже домовились, що Україна ніколи не буде членом НАТО та на території балтійських країн не будуть встановлені ракети.

Про це розповів у прямому ефірі на телеканалі НАШ народний депутат від “ОПЗЖ” Нестор Шуфрич.

“Американці та росіяни вже домовились, що Україна ніколи не буде членом НАТО. Друга вимога Росії – це гарантія не розповсюдження ракет, тим паче з ядерними боєголовками на територію балтійських республік. Мені сказали, що цих два пункти американці розуміють і не заперечують. А слова Столтенберга що до вступу України в НАТО, то він має бути дипломатом, він красиво грає. Зеленський сам розуміє, що при його каденції Україна не вступить в НАТО”, – розповів нардеп.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору