Ужгородка

Новини Закарпаття

Бузаров: США не хочуть вести переговори щодо Донбасу з чинним керівництвом України

Учасник громадської ініціативи “Донбас-Донбасс” політолог-міжнародник Андрій Бузаров вважає, що президент США Джо Байден не хоче вести переговори з чинною українською владою щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

Про це він сказав в ефірі телеканалу НАШ.

“Мені здається, що зараз в Україні створюється ілюзія в інформаційному просторі, що Україну обговорюють без України й так далі. Частково це так. Я б сказав, що Україну обговорюють без представників політичного керівництва країни. Якби США та / чи Росія хотіли б запросити політичне керівництво країни, то вони б створили формат при якому б, наше керівництво запросили. Й росіяни, й американці розуміють, що без представників України вирішувати не можна. Я думаю, що й США не дуже хочуть вести питання переговорів по Донбасу й в цілому щодо безпеки з чинним керівництвом країни”, – розповів він.

За його словами, президент Зеленський у 2019 році зустрічався з президентами Росії та США, але через 2 роки вони вже не довіряють нашій владі.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору