Ужгородка

Новини Закарпаття

Путіну подітися нема куди, він піде на поступки США, – адвокат

Президенту Російської Федерації Володимиру Путіну подітися нікуди, він піде на поступки США.

Таку думку висловив адвокат Олексій Бебель в ефірі телеканалу НАШ.

“Якщо вони (США і Росія – ред.) зараз досягнуть якогось компромісу, а, швидше за все, вони його досягнуть, таким чином буде вирішено питання відходу Китаю та Росії як такого собі симбіозу, що називається світовий капіталістичний центр. Їм потрібні ринки збуту, можливості постачати свої товари та переробляти їх”, – зазначив Бебель.

За його словами, Володимир Путін піде на поступки США.

“Я думаю, одним із каталізаторів їхніх дій було затягування сертифікації “Північного потоку-2″. Це їх підхльоснуло. А США зі свого боку теж хочуть домогтися поступок від Путіна. І вони теж розуміють, що він піде на ці поступки, йому подітися по-великому рахунку нікуди”, – підсумував адвокат.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору