Ужгородка

Новини Закарпаття

Гнатенко: Здається, Зеленського оточують помічники-вороги, що дають йому негативні поради

Народний депутат від “ОПЗЖ” Валерій Гнатенко заявив, що оточення президента Володимира Зеленського веде його по неправильному шляху.

Про це він сказав в ефірі телеканалу НАШ 12 січня.

“У мене складається таке враження, що президент оточив себе помічниками-ворогами. Буде це чи ні, але вони на весь світ розповіли, що ми збираємося ввести талони, призов жінок. Таким негативними моментами президент просто псує собі імідж. Скоріше за все, цього не буде, але це вже прозвучали й чергова хвиля негативу вилилася на чинну владу”, – розповів він.

За його словами, українська влада думає не про запас продуктів, а про так звані “продуктові талони”.

“У 90-х роках, коли ці талони ходили й в руки давалося не більше кілограму цукру, й люди обмінювались товаром. Це крок назад”, – додав Гнатенко.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору