Ужгородка

Новини Закарпаття

Землянський: Вітренко сам підписав газовий контракт за схемою “качай чи плати”

Аналітик експертного уряду Валентин Землянський заявив, що Україна де-факто винна у виникненні енергетично кризи в країні.

Про це він сказав в ефірі НАШого телеканалу 12 січня.

“У 2019 році хто контракт на транзит підписував? Нинішній голова правління Вітренко? Він же сказав, що в очі Путіну подивився й вів переговори  з ним. Там написано «качай або плати». Ми мали врахувати ризики підписуючи контракт у грудні 2019 року. А починати зараз кричати відносно того, що Росія нас шантажує не треба. З ресурсної точки зору, що “Газпром” маніпулює – це одна історія. Але ми ж дивимось по формальній стороні. Українська сторона вважає, що вона святіша за Папу Римського й розумніша Рабіновича, що вони на віртуальному реверсі організують собі поставки газу, але не тут то було”, – зауважив він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору