Ужгородка

Новини Закарпаття

За 2021 рік Україна збільшила експорт продукції агропромислового комплексу на 25%

Найбільший обсяг імпорту надходить у вигляді готової продукції

За 2021 рік Україна збільшила експорт продукції агропромислового комплексу на 25%. Усього ж за минулий рік було експортовано агропродукції на загальну суму 27,8 млрд доларів, що становить 41% загальноукраїнського експорту. Про це повідомляє пресслужба Українського клубу аграрного бізнесу.

“За минулий рік було експортовано агропродукції на загальну суму 27,8 млрд доларів, що становить 41% загальноукраїнського експорту”, – йдеться в повідомленні.

Найбільше експортовано продукції рослинництва – на 15,6 млрд доларів, або 56% загального експорту продукції АПК. У цьому сегменті найбільшу частку зайняла торгівля зерновими культурами. На 7,1 млрд доларів було експортовано жирів й олії рослинного та тваринного походження. Це становить 25% українського експорту продукції АПК. Найбільше продали олії.

Експорт продуктів тваринництва становив лише 5% (1,4 млрд доларів). Найбільше експортували м’ясо птиці. Також у 2021 році було імпортовано продукції на суму 7,7 млрд доларів, що становить 11% усього українського імпорту.

Найбільший обсяг імпорту надходить у вигляді готової продукції, якої минулого року було імпортовано на 3,6 млрд доларів, що становить 46% імпортної виручки продукції АПК. У цьому сегменті найбільше коштів було витрачено на закупівлю алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Раніше Landlord повідомляв, скільки Україна має виплатити за зовнішнім та внутрішнім боргом.

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору