Ужгородка

Новини Закарпаття

Золотарьов: Після подій у Казахстані до ультиматуму Рябкова слід поставитися із серйозністю

Політолог Андрій Золотарьов вважає, що українській владі варто дослухатися до ультиматумів зі сторони Російської Федерації, бо вони є серйозними.

Про це він сказав в ефірі телеканалу НАШ.

“Зверніть увагу на ультиматум Рябкова (замміністра МЗС РФ, – ред..). Це взагалі був хамський, недопустимий для дипломата тон. До цього він був абсолютно непублічною фігурою. Він виступає в ролі троля, який провокує на реакцію. Те, що відбулося з Казахстаном, напевно, це демонстрація того, що вони не блефують. Я б відносився до перспективи того, що йшлося в ультиматумі Рябкова зі всією серйозністю», – сказав він.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2021 року заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Рябков заявив, що домовитися про нерозширення НАТО на схід не вдалося і прогресу в отриманні відповідних юридичних гарантій не досягнуто. Він додав, що Москва продовжуватиме вимагати “залізобетонних, юридично значущих гарантій” того, що ні Україна, ні Грузія не будуть прийняті до НАТО.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору