Ужгородка

Новини Закарпаття

Якубін: У Чехії українська олія коштує дешевше, ніж у нас

В Україні немає державного регулювання цін на харчові продукти і це проблема для населення, тому що цим займається монополія, для якої головна ціль – це прибуток.

Про це розповів у прямому ефірі на телеканалі НАШ кандидат політичних наук Олексій Якубін.

“У нас є проблема з монополіями і про це потрібно говорити. Якщо держава не регулює ціни на ключові харчові продукти, то це роблять монополії у свій спосіб, а у них ключовий інтерес – це заробити. Тому ми бачимо таку абсурдну ситуацію, коли українська олія в Чехії коштує дешевше, ніж в Україні. Держава, а в першу чергу уряд має повертатися до ідеї цінового регулювання. Можна було б перерахувати собівартість різних товарів і виходячи з цього встановити для кожної групи товарів певну ціну”, – розповів Якубін.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору