Ужгородка

Новини Закарпаття

Ярославський: Росії зараз не до України

Росія перекинула всі свої мобілізаційні ресурси в Казахстан для стабілізації ситуації в країні, тому РФ зараз точно не до України.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ правознавець Денис Ярославський.

“На сьогодні шанси якої-небудь агресії зі сторони Росії проти України у зв’язку з подіями в Казахстані мінімальні, я думаю, рівні нулю. Росія оголила багато фронтів, вона перекинула сили. На сьогодні всі основні мобілізаційні ресурси кинуті в Казахстан на посилення цієї території для стабілізації там ситуації. Україна зараз ні про що. Росія веде паралельно дуже багато конфліктів по всій планеті, тобто армія ж не безмежна, вони воюють в Сирії, знаходяться в Афганістані, тобто там дуже багато питань. Тому Росії зараз точно не до України”, – розповів правознавець.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору