Ужгородка

Новини Закарпаття

Бойко: Не понимаю логики. В НАТО не берут, в ЕС тоже, а документы принимаются

Народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Юрій Бойко прокоментував спроби України вступити до Європейського союзу та НАТО.

Своїми думками політик поділився в ефірі телеканалу НАШ.

“Мені незрозуміла їхня логіка. У Євросоюз нас не беруть, у НАТО нас не беруть, проте приймаються документи, що ми йдемо в ЄС, НАТО. Має бути дорога з двостороннім рухом як мінімум. А сигнали йдуть тільки такі, мовляв, хлопці, ми вас там не бачимо”, – сказав політик.

Також нардеп припустив, чому ЄС та НАТО не приймають Україну.

“Лідери країн дивляться на Зеленського, розуміють рівень корупції, що дадуть зброю, а вони її не дай боже перепродадуть. Вони розуміють, що гроші зникають, що йде суцільна політична корупція. Яке там НАТО, якщо такі справи на кухні?” – підсумував Юрій Бойко.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору