Ужгородка

Новини Закарпаття

Висновок Бойка щодо подій у Казахстані: Закінчилась епоха кольорових революцій у світі

З подіями у Казахстані закінчилась епоха кольорових революцій у світі, тому що тепер всі зрозуміли, як потрібно діяти, коли починаються заворушення на вулицях.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ співголова політичної партії “ОПЗЖ” Юрій Бойко.

“Я вважаю, що зміцнилась головним чином держава Казахстан, тому що країна відстояла принципи, не вигнали ніяких інвесторів, мародерів притиснули і показали, що є держава і вона в змозі захистити своїх громадян – це головне, а хто допомагав – це вже другорядне і я не поділяю думки про те, що ОДКБ окупувало, вони допомагали, але головний приз отримав Казахстан. А по-друге, на мій погляд, з подіями в Казахстані закінчилась епоха кольорових революцій у світі. Я впевнений в цьому, тому що тепер всі зрозуміли, як потрібно діяти, коли починаються заворушення на вулицях”, – сказав Бойко.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору