Ужгородка

Новини Закарпаття

Кушнір: Усередині НАТО проблеми, якщо зараз альянс покаже слабину, то все посиплеться

Політичний експерт Світлана Кушнір заявила, що НАТО не зможе прийняти України через те, що ми маємо збройний конфлікт на сході країни.

Про це вона розповіла в ефірі телеканалу НАШ.

“Так, ми можемо провести референдум. Можливо, 51% скаже, що вони хочуть в НАТО. Це нам покаже частину готовності суспільства, інша частина це пласт проблем і роботи за великий час українська влада не провели, щоб ми могли сьогодні говорити повноцінне долучення до північноатлантичного Альянсу. Окрім того, сам Північноатлантичний Альянс не дуже хоче нас брати, щоб потім втягнутися у збройне протистояння з Російською Федерацією. Це нікому не потрібно. Є певні статті самого статуту, за якими вони не можуть приймати до свого блоку ті країни, які перебувають в стані збройного конфлікту”, – розповіла вона.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору