Ужгородка

Новини Закарпаття

Вовк: У депутатів офіційна зарплата невелика, проблема – в зарплатах у конвертах

В Україні в депутатів офіційна зарплата невелика, але вони отримують додатково зарплату у конвертах.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ генерал-майор СБУ, експерт з питань державної безпеки Василь Вовк.

“Коли кажуть про зростання пенсій та заробітних плат без порівняння зі зростання тарифів, цін, то це маніпуляція, це чистий обман народу. Коли кажуть про зростання ВВП, не прив’язуючи це до зростання інфляції – це теж маніпуляція”, – сказав Вовк.

Також він вважає, що чиновники отримують зарплату в конвертах.

“В європейських парламентах отримують 2-3 середніх зарплати, у нас десь така сама ситуація, але річ у тому, що вони на стороні заробляють. Юридичний факт цього не встановлений, але там в конвертах зарплату роздають, я це сміливо заявляю. Я не знаю, чому НАБУ не розслідує це, чому у судді немає вже вироків – це вже інша справа, мабуть, не можуть або не хочуть”,- розповів він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору