Ужгородка

Новини Закарпаття

Бузаров: Росія протягом багатьох років була головним бенефіціаром співпраці з НАТО

Росія протягом багатьох років була найголовнішим бенефіціаром співпраці з НАТО.

Про це розповів у прямому ефірі на телеканалі НАШ учасник громадської ініціативи “Донбас-Донбасс”, політолог-міжнародник Андрій Бузаров.

“Найголовніший бенефіціар співпраці з НАТО протягом багатьох років була Росія, яка мали три програми співпраці з НАТО. Коли ми говоримо, що якби ми були учасниками НАТО, то у 2014 році на нас ніхто б не напав, то коли в Туреччині, яка є учасником НАТО з 1952 року, підійшов державний переворот у 2015 році, то ніхто з країн НАТО Ердогану не допомагав, допоміг лише Ізраїль ще одна країна. Коли сирійські та іракські бойовики обстрілювали Туреччину, то вона сама провела військову операцію для захисту своєї територіальної цілісності. Тобто ми повинні зміцнювати свою власну обороноздатність”, – зазначив Бузаров.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору