Ужгородка

Новини Закарпаття

Корнійчук: Заяви США – це цирк, Путін уже взяв все, що хотів

Політичний експерт Дмитро Корнійчук заявив, що заяви США про введення “найсильніших санкцій” проти Росії в разі нападу на Україну – цирк, адже їх треба було вводити ще у 2014 році.

Про це він сказав у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“Позицію нашої влади дуже важко зрозуміти. У них постійно змінюються варіанти розвитку подій – то Путін нападає, то не нападає, то знову нападає. По-друге, я не можу зрозуміти, чому багато заяв нашої влади проходять для внутрішнього «користувача». Вискажіть свою позицію в закордонних ЗМІ, на весь світ. Із західними партнерами Зеленський говорить про одне, нам розповідає інше. Українці не можуть зрозуміти, що відбувається”, – розповів він.

Також політтехнолог зауважив, що США спочатку заявляють, що “Росія може в будь-який момент напасти”, але вчора Сенат відхилив введення санкцій проти “Північного потоку-2”.

“Всі заяви, які я чую від Сполучених Штатів про напад Путіна на Україну й вони приймуть «найстрашніші санкції», це все було б добре, якби це був 2013 чи початок 2014 року. Про що ми говоримо? Росія вже напала й забрала частину української території. Чому ми у 2014 році не побачили цих заяв? Путін не переживає, бо він вже взяв все, що він хотів – Крим, Донбас. В реальності ніхто не хотів виконувати Мінські домовленості”, – додав Корнійчук.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору