Ужгородка

Новини Закарпаття

Корнійчук: Путіну не треба нас захоплювати – їм вигідно показує “злиденну й голодну Україну”

Політичний експерт Дмитро Корнійчук заявив, що президенту Росії Володимиру Путіну не вигідно починати повномасштабну війну та пояснив причину цього.

Про це він сказав в ефірі телеканалу НАШ 14 січня.

“Наша влада прекрасно знає, що Путін взяв все, що хотів. Росії треба було отримати гарантії того, що України як держави, на думку Росії, відноситься до її впливу, не стане членом НАТО та Європейського Союзу. Вони отримали ці гарантії забравши частину наших територій. Про що я кажу, що ніхто не будує повертати Донбас та повертати Крим. Це, на думку кримчан, така гарантія, що ніколи України в НАТО не буде, бо всі члени Альянсу дивлячись на Україну в жаху й розуміють, що їм це не треба. Для Путіна Україна – це картинка, яка могла б бути, якби при владі в Росії не був Путін, а були європейські цінності, тісний контакт із Заходом. Постійно треба показувати бідну й голодну Україну, у якій все погано й питати людей “чи хочуть вони цього”, – сказав Корнійчук.

За його словами, таку ж картинку про Україну показує й президент Білорусі Олександр Лукашенко.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору