Ужгородка

Новини Закарпаття

“Експортні квоти та власний видобуток газу”: екс-нардеп Левченко розповів, як знизити ціну на продукти

Народний депутат VIII скликання Юрій Левченко пояснив, яким чином можна знизити ціни на продукти першої необхідності в Україні.

Про це докладніше екс-нардеп розповів в ефірі телеканалу НАШ. 

“Треба було встановлювати з одного боку експортні квоти на базові потрібні речі, наприклад, на пшеницю. Варто було обмежувати цей експорт, насичувати державний резерв, з якого потім можна було випускати ці товари на ринок і таким чином збивати ціну”, – сказав Левченко. 

За його словами, Україні також варто розвивати власний видобуток газу. 

“А з іншої сторони треба було нарешті розвивати власний видобуток газу і подавати його за собівартістю, плюс маленька інвестиційна складова. Тоді не було б цього тиску на промисловість у плані енергоносіїв”, – підсумував він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору