Ужгородка

Новини Закарпаття

Бондаренко: Ультиматум Росії виконати неможливо, бо це одразу зламає НАТО

Ультиматум Росії щодо того, щоб Україна не вступала в НАТО, виконати неможливо, тому що тоді Альянс публічно зламається.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ політичний експерт, експерт з конституційного права Богдан Бондаренко.

“Наша базова проблема в тому, що ми розглядаємо процес перемовин Штатів та росіян виключно через український погляд на світ, ми думаємо, що Україну або здають, або за неї воюють. Тем як мінімум у росіян зі Штатами набагато більше ніж Україна, Україна є однією з ключових тем, але поруч ще в червні був і Іран, і кібербезпека, і клімат та багато іншого. Кожен намагається пробити свої інтереси супереч іншим”, – розповів Бондаренко.

Також він додав, що НАТО ніколи не заявить, що Україна не стане його членом.

“Стосовно тоги чи вступимо ми в  НАТО, то звісно ніхто не очікував, що скажуть, що нас не візьмуть в НАТО, але якщо тільки так скажуть, то тоді весь Альянс зламається одразу, в той момент, коли ця фраза закінчується ламається публічно весь Альянс. Росіяни не хочуть цього в такому вигляді, вони завідома розуміють, що це нереалістична історія”, – сказав він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору