Ужгородка

Новини Закарпаття

Мураєв: Ми зараз сильно економічно залежимо від Російської Федерації

Україна зараз дуже економічно залежна від Російської Федерації, на фоні ціни на газ ми вже бачимо як занепадає наша промисловість.

Про це розповів у прямому ефірі на телеканалі НАШ лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв.

“Якщо не розпочнеться якихось військово-політичних потрясінь, то почнуться економні. Так чи інакше ми зараз дуже залежні від Російської Федерації, тому що ми купуємо її газ, неважливо прямо чи опосередковано, велика кількість транзиту йде через її територію, якщо ми зараз залишимось без газу, нафти, струмової енергії через Білорусь, то ту розпочнеться внутрішньополітичний колапс. Тому що це буде означати зупинку багатьох підприємств, непоправні економічні втрати. Уже зараз видно, що на фоні цієї ціни на газ відбувається з нашою промисловістю – зупиняються хлібзаводи, великі втрати в молочній промисловості і теж саме відбудеться з іншими галузями”, – розповів лідер партії “НАШІ”.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору