Ужгородка

Новини Закарпаття

Богатирьов: Україна для США – це таран проти Росії, а не союзник

Експерт Українського інституту політики Данило Богатирьов вважає, що Україна для США це лише географічне положення для тиску на Російську Федерацію, а не союзник.

Своєю думкою він поділився в ефірі телеканалу НАШ.

“З моєї точки зору, Сполучені Штати й Британія, як їх найближчий союзник, зараз свідомо нагнітають інформаційну істерію перебільшуючи вірогідність російського вторгнення чи повномасштабних бойових дій на території України для того, щоб “накачати” Україну зброєю під цим приводом. Україна для Сполучених Штатів це в першу чергу таран проти Росії, вигідне географічне положення під боком у Росії, й проти неї можна приймати якісь дії чи погрожувати якимись діями. Це перш зав все те, чим Україна є для Штатів, а не союзник чи країн третього світу, яку треба витягати  до рівня Європи”, – зауважив він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору