Ужгородка

Новини Закарпаття

Україна націоналізує 10 російських кораблів на понад мільярд гривень

Власники намагались незаконно вивести кораблі з України

Державне бюро розслідувань завадило виведенню з України російськими підприємцями 10 суден реальною вартістю понад мільярд гривень. Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Слідчі ДБР, за сприяння Морської охорони Держприкордонслужби, завадили виведенню восьми російських вантажних суден і двох танкерів, які перебували в акваторії порту в Одеській області на профілактичних ремонтних роботах. Кораблі були задіяні у логістичних операціях рф в акваторії Чорного моря та Дунаю.

Власники намагались незаконно вивести кораблі з України, змінивши прапор країни “прописки”. Для мінімізації обов’язкових платежів до держбюджету України судна були оцінені у 160 млн грн. За попередніми оцінками, ця сума занижена щонайменше у 5 разів.

Працівники ДБР передали на зберігання судна до Адміністрації морських портів України та подали матеріали до Одеської обласної військової адміністрації з ініціативою їх націоналізації.

Довідка. У квітні ДБР виявило ще 757 залізничних вагонів з росії та білорусі, які будуть націоналізовані для потреб оборони України.

Раніше Landlord повідомляв, що російські судна працюватимуть на відновлення української економіки.

Владислава Михайленко 

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору