Ужгородка

Новини Закарпаття

Через блокаду портів Kernel продає сільськогосподарські активи вартістю $210 млн

Правління холдингу Kernel прийняло рішення про продаж окремих сільгосппідприємств площею 134 тис. га. Домовленість з покупцем вже досягнута

Через триваючу блокаду українських чорноморських портів внаслідок збройної агресії рф проти України, Kernel Holding прийняв рішення про продаж частини своїх активів. Можлива сума угоди складе близько $210 млн. Про це повідомляється на сайті Варшавської фондової біржі з посиланням на реліз компанії.

За оцінками Kernel, невизначеність по термінах та можливості відновлення експорту у чорноморському регіоні з урахуванням існуючих обмежень по альтернативних маршрутах може призвести до відчуження земель та, відповідно, зниження сільськогосподарських показників у майбутньому.

«Враховуючи продовження блокади українських чорноморських портів в результаті неспровокованої агресії росії проти України, правління холдингу Kernel прийняло рішення про продаж окремих сільськогосподарських підприємств площею 134 тис га рілля з інфраструктурою, технікою та обіговими коштами з метою зниження бізнес-ризиків та поліпшення ліквідності у середньостроковій перспективі», – цитується у повідомленні реліз.

Читайте також: Латвія допоможе Україні з експортом зернових через латвійські порти

Крім того, Kernel повідомив, що попередньо процес продажу активів не відповідав інтересам месцевих та міжнародних гравців з урахуванням поточної ситуації та перспектив бізнесу. Компанія не отримала пропозицій від жодного з потенційних учасників торгів.  Нарешті, після оцінки активів, одна з осіб, пов’язана з Андрієм Веревським, вирішила підтримати компанію і у вівторок 26 квітня було досягнуто угоди з продажу активів за $210 млн.

Угода вже була схвалена радою директорів холдингу і тепер треба дочекатися результатів перевірки нормативним вимогам та її схвалення окремими кредиторами компанії.

Нагадаємо, що Україна повністю забезпечена продовольством для потреб внутрішнього ринку.

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору