Ужгородка

Новини Закарпаття

До 5 мільйонів українців втратили роботу з початку повномаштабної війни – ООН

Понад 5,23 мільйона біженців, переважно жінки, діти та люди старше 60 років, втекли до сусідніх країн з 24 лютого.

4,8 мільйона людей в Україні втратили роботу з початку російського вторгнення в лютому, згідно зі звітом Міжнародної організації праці (МОП). Якщо бойові дії загостряться, втрати робочих місць зростуть до 7 мільйонів, якщо – негайно припиняться, то швидке відновлення буде можливим із поверненням 3,4 мільйона робочих місць, повідомляє телеканал CNN.

У звіті МОП також зазначили, що український уряд доклав значних зусиль для забезпечення функціонування національної системи соціального захисту, гарантуючи виплату допомоги.

Понад 5,23 мільйона біженців, переважно жінки, діти та люди старше 60 років, втекли до сусідніх країн з 24 лютого.

Криза в Україні також може призвести до порушення робочої сили в сусідніх країнах, головним чином в Угорщині, Молдові, Польщі, Румунії та Словаччині.

“Якщо воєнні дії триватимуть, українські біженці будуть змушені довше залишатися у вигнанні, що створить додатковий тиск на ринок праці та системи соціального захисту в цих сусідніх державах та збільшить безробіття в багатьох із них”, – йдеться у звіті.

Нагадаємо, міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський під час зустрічі з виконавчим директором Всесвітньої продовольчої програми при ООН Девідом Малдоу Бізлі обговорив питання глобальної продовольчої безпеки, які постали внаслідок російсько-української війни, а також спільні дії України й світу щодо недопущення загострення продовольчої кризи.

Закриття портів на Чорному морі може спровокувати глобальну продовольчу катастрофу, яка призведе до голоду, масової міграції та політичної нестабільності.

Російський автозавод холдингу “Автодор” у Калінінграді, де збирали BMW, Kia та Hyundai, виділить співробітникам по 10 соток землі під городи.

Раніше Landlord повідомляв, що банкрутство рф є лише питанням часу – Урсула фон дер Ляєн.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору