Ужгородка

Новини Закарпаття

В ОП заявили про покращення ситуації з пальним в Україні

В Україні країні створять додатковий стратегічний запас пального, який буде неможливо розбомбити та знищити.

В Україну сьогодні доправляють достатньо бензину й дизеля, щоб задовольняти щоденну потребу громадян, тож дедалі більше АЗС будуть відкриватися й реалізовувати пальне. Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента України Ростислав Шурма, передає пресслужба ОП.

“Я прошу всіх громадян України зберігати спокій для того, щоб ми могли наситити всі заправки пальним, створити відповідний запас і бути більш захищеними від дій ворога”, – наголосив він.

За його словами, в країні буде створений додатковий стратегічний запас пального, який буде неможливо розбомбити та знищити. Це забезпечить наявність нафтопродуктів на місяці вперед.

“Фактично нам доводиться з нуля вибудовувати інфраструктуру постачання нафтопродуктів через наші західні кордони, від наших західних партнерів”, – зазначив Шурма.

Читайте також: Кабмін назвав заходи, які направлені на покращення посівної

У довоєнний час Україна щомісяця споживала близько 1 млн т дизеля, бензину та скрапленого газу. Проте порти, наявна залізнична інфраструктура та рухомий склад у Східній Європі наразі не здатні логістично впоратися з таким обсягом нафтопродуктів.

Ростислав Шурма наголосив, що Офіс Глави держави разом з українським урядом проводить активну роботу, щоб побудувати з європейськими партнерами всі необхідні ланцюжки постачання нафтопродуктів.

Нагадаємо, влада України працює над розв’язанням проблеми з дефіцитом пального. На засіданні Кабінету Міністрів України 10 травня прем’єр Денис Шмигаль назвав причини та пояснив, що робитимуть для вирішення.

Раніше Landlord повідомляв, що Польща планує давати Україні понад 200 тисяч тонн продукції щомісячно.

Російські війська нищать  українські нафтобази і НПЗ. Що буде з ринком палива та чи є план Б в України розповів директор Консалтингової групи А-95, експерт із енергетики Сергій Куюн.

Кабінет Міністрів ухвалив низку рішень, які полегшують доступ виробників сільгосппродукції до, зокрема, пального, пестицидів та агрохімікатів в умовах воєнного стану.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору