Ужгородка

Новини Закарпаття

Індія шукає канали експорту 10 млн тонн зерна на 2022-2023

Індія відправляє делегації в 9 країн для обговорення умов експорту зернових

Через блокування портів в Україні та неможливості експорту зерна в інші країни, все більше зростає ризик виникнення продовольчої кризи. Весь світ шукає шляхи подолання цієї небезпеки. В свою чергу Індія планує збільшити експорт зерна та розширити кількість країн-імпортерів.

Індія налаштована закріпитися у світі в якості надійного постачальника пшениці. В джерелі заявлено, що у 2022-2023 роках Індією планується експортувати 10 мільйонів тонн зерна, оскільки у минулому фінансовому році їй вже вдавалось відправити свої рекордні 7 млн тонн.

Таким чином Єгипет, один з найбільших імпортерів зерна у світі, через неможливість постачання зерна з України та Росії, переглянув акредитацію Індії та погодився закупати зерно звідти.

“Єгипетська влада назвала Індію одним із джерел для цього стратегічного товару”, – повідомили у міністерстві.

Також Індія для переговорів відправила торговельні делегації до 9 країн: Марокко, Туніс, Індонезія, Філіппіни, Таїланд, В’єтнам, Туреччина, Алжир та Ліван, повідомляє The Economic Times.

Читайте також: рф заблокувала український експорт, щоб викликати продовольчу кризу у світі

Міністерство торгівлі та промисловості створило групу представників різних міністерств та виробників задля дотримання всіх стандартів якості країн-імпортерів, йдеться у повідомленні.

Довідка. Станом на 2020 рік індійська пшениця була не конкурентоспроможна на світовому ринку. Її експорт був неможливий без експортних субсидій від держави. Зокрема, експортні ціни на індійську пшеницю могли перевищувати $300 за тонну FOB, тоді як пропозиції інших країн-експортерів становили менше $250 за тонну.

Нагадаємо, ЄС шукає можливості вивезення  заблокованих запасів зерна з заблокованих портів наземними шляхами.

Катерина Марковська

 

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору