Ужгородка

Новини Закарпаття

Програмою підтримки зможуть скористатись виробники органічної продукції

Максимальний розмір підтримки в межах першого етапу програми складатиме 70 тис. грн.

З початком війни багато виробників зіткнулися з проблемами у забезпеченні продовження свого виробництва, зокрема й виробники органічної продукції. Наразі вони мають можливість скористатися такими програмами підтримки органічних виробників, як грантова програма «Підтримка органічного сектору в Україні», ініційована об’єднанням “Органічна Ініціатива”,  повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

Метою цієї програми є збереження та посилення спроможності органічного сектору України у середньо- та довгостроковій перспективі, а також підтримка виробників органічних продуктів, площі яких розташовані на території Житомирської, Київської, Чернігівської, Харківської та Сумської областей, що були окуповані протягом перших місяців вторгнення, або території інших областей, які постраждали від активних бойових дій.

На першому етапі програми підтримка буде надана у вигляді:

  • покриття витрат для проведення сертифікації органічного виробництва;
  • закупівлі органічних продуктів у виробників органічних продуктів (з подальшим поширенням серед внутрішньо переміщених осіб, вразливих верств населення тощо);
  • доступ до засобів захисту рослин, добрив та інших допоміжних продуктів, дозволених для використання в органічному виробництві, насіння, та інші види підтримки в галузі технологій органічного виробництва.

Максимальний розмір підтримки в межах першого етапу програми складатиме 70 тис. грн (близько 2 250 швейцарських франків).

Для отримання допомоги слід надіслати запит (форма заявки та бюджету) про надання термінової підтримки на електронну адресу [email protected] не пізніше 20 травня 2022 року.

Нагадаємо, Україна спільно з Польщею підписали меморандум щодо посилення співробітництва в залізничній сфері, що передбачає створення спільного логістичного підприємства.

Раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив про новий План відновлення України, який об’єднає країни світу: від США до Японії, від Австралії до Канади. Країни Європи готові демонструвати лідерство в цьому питанні.

Українська економіка стає на воєнні рейки. Про це у відеозверненні заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору