Ужгородка

Новини Закарпаття

В Україні заарештували залізничні вагони російських компаній на суму понад 300 млн грн

АТ “Укрзалізниця” спільно з Нацполіцією встановили що 434 залізничні вагони в Україні належать російським компаніям

АТ “Укрзалізниця” спільно з оперативниками Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України та слідчими Головного слідчого Управління Національної поліції у рамках кримінального провадження встановили належність 434 залізничних вагонів російським компаніям та їхнє фактичне місце знаходження, заявлено на порталі МВС України.

Довідка.1 квітня 2022 року Верховною Радою України були прийняті зміни (законопроєкт № 7169 від 15 березня 2022 року) до Закону України “Про основні засади примусового вилучення в Україні об’єктів права власності Російської Федерації та її резидентів”. Враховуючи повномасштабну війну Росії з Україною цей Закон передбачає примусове вилучення в Україні об’єктів права власності РФ та її резидентів  без будь-якого відшкодування вартості.

Базуючись на цьому Законі Офіс Генерального прокурора подав клопотання, щоб на зазначені вагони був накладений арешт. Наразі це 434 вагони вартістю понад 300 млн грн, котрі на сьогодні передані в управління до Агентства з розшуку та менеджменту активами з правом комерційного використання, володіння та розпорядження грошима.

Також в повідомленні зазначено, що кошти від комерційного використання вагонів будуть використані на потреби Збройних сил України.

Нагадаємо, міністр юстиції Денис Малюська раніше заявив, що за найкращого варіанту розвитку подій, Україна зможе почати отримувати репарації від Росії наприкінці літа 2022 року.

Катерина Марковська

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору