Ужгородка

Новини Закарпаття

Сьогодні Сенат США повторно голосуватиме за пакет підтримки України у розмірі 40 млрд $

Сьогодні ввечері за київським часом Сенат США повторно розгляне виділення допомоги понад 40 мільярдів доларів екстреного фінансування для підтримки українського народу та захисту глобальної демократії після нападу Росії на Україну

Сьогодні, 19 травня, о 18:30 за київським часом Сенат США розпочне повторне голосування щодо законопроєкту HR 7691, в якому передбачено надання додаткового пакета допомоги Україні, повідомляє  пресслужба Сенату у Twitter.
“О 11:30 Сенат розпочне два голосування з наступних питань:
1. cloture (процедура, що дозволяє скоротити термін дебатів з певного питання до 30 годин – ред.) HR 7691 для додаткового пакета допомоги Україні.
2. Прийняття HR 7691, пакет додаткової допомоги для України”, написано в повідомленні.

Раніше  сенатор-республіканець США від штату Кентуккі Ренд Пол заблокував прискорене ухвалення законопроєкту.
“Якщо Україні буде надана така допомога, загальний обсяг нашої допомоги цій країні зрівняється з військовим бюджетом Росії, ці гроші у нас під ногами не валяються, нам доведеться брати їх у борг у Китаю, щоб потім направити на Україну”, – заявив сенатор Пол.
Зокрема він наполягав,  щоб до законопроєкту додали пункт про запровадження контролю спеціальним генеральним інспектором за грошима та зброєю, які США надсилають Україні.

Читайте також: Депутати Європарламенту домовилися про припинення імпортних мит для України

Додаток. Президент США Джо Байден наприкінці квітня запросив у Конгресу виділення на Україну додаткових 33 млрд $, основна частина з яких розрахована на оборону країни. Однак законодавцями був збільшений запит президента і наразі розмір пакета допомоги складає майже 40 млрд $.

Нагадаємо, Байден разом з європейськими партнерами шукає шляхи експорту продовольчих товарів з України, котрі дуже важливі для стабілізації цін у світі

Марковська Катерина

 

 

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору