Ужгородка

Новини Закарпаття

Дунайське пароплавство оголосило тендери на перевезення зерна

Українське Дунайське пароплавство виставило на аукціон свої потужності для експорту зерна з Ренійського та Ізмаїльського портів

ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» (УДП) оголосило тендери в  системі Prozorro, де розмістило  потужності для вивезення зерна за кордон з Ізмаїльського і Ренійського портів.  Це все друга спроба УДП знайти перевізника зерна до Румунії та Болгарії.

Про це оголосили пресслужба компанії на сайті.

Планується, що завантаження барж відбуватиметься в Ренійському та Ізмаїльських портах у період із 1 по 15 червня.

В повідомленні зазначається, що послуги із перевезення кожною баржею виділені в окремі лоти. Загалом планується залучити у виконанні замовлення дванадцять плавзасобів — шість з Ізмаїла та стільки ж із Рені. Мінімальний обсяг вантажного трюму баржі складає 2 тис. кубометрів, а обсяг вантажу не повинен перевищувати 1,5 тис. тонн.

Початкова вартість лоту складає (у гривневому еквіваленті за курсом НБУ)

  • для відправки з Рені 51 тис. євро
  • для відправки з Ізмаїла 54 тис. євро

Крок аукціону становить 4% від стартової вартості. УДП приймає пропозиції від потенційних учасників аукціону до 19 травня, торги відбудуться 20 травня.

Довідка. 14 травня міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський під час спільного пресбрифінгу з міністром продовольства і сільського господарства Німеччини Джемом Оздеміром після  конференції міністрів сільського господарства G7 підкреслили, що одеський порт повинен бути захищений і що він не повинен впасти. Також міністр заявив, що головне на часі вивчити альтернативні транспортні маршрути для українського зерна: сушею, залізницею та через Дунай.

Нагадаємо, експорт залізничним транспортом за останні 2 місяці  зріз на 238%

Марковська Катерина

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору