Ужгородка

Новини Закарпаття

Агроклієнти ПУМБ можуть отримати кредит та знижку на придбання добрив від OSTHEM RETAiL

Банк ПУМБ та OSTHEM RETAiL пропонують вигідні умови на придбання добрив

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) спільно з прямим представником одного з найбільших виробників азотних добрив OSTHEM RETAiL об’єдналися у новій партнерській ініціативі, аби запропонувати українським фермерам вигідні умови на придбання добрив. Про це йдеться в пресрелізі банку.

Відтепер усі агроклієнти ПУМБ, які отримують фінансування за державною програмою підтримки “Доступні кредити 5-7-9” під 0%, мають можливість протягом травня-червня спрямувати кредитні кошти на придбання добрив від OSTHEM RETAiL з гарантованою знижкою 500 грн/т.

Знижка надається на такі види азотних добрив:

  • карбамід,
  • аміачна та вапняково-аміачна селітра,
  • КАС-32 та аміачна вода

“Така пропозиція допоможе аграріям придбати необхідну продукцію для весняно-польових робіт, що тривають. А також заздалегідь підготуватись до осіннього сезону, завчасно плануючи свої витрати та мінімізуючі ризики валютних коливань”,  – зазначили у банку.

OSTHEM RETAiL – роздрібний напрям азотного холдингу OSTCHEM, що є частиною Group DF, який входить у десятку лідерів світових виробників азотних добрив. Підприємства групи, є поєднанням інновацій та багаторічного досвіду, тож по праву вважаються прикладом технічного прогресу хімічної галузі.

Взяти участь у державній програмі підтримки “Доступні кредити 5-7-9” та отримати фінансування для агрогосподарства можна заповнивши заявку за посиланням.

Наталія Марченко

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору