Ужгородка

Новини Закарпаття

На хвилі подій в Україні зростає світовий інтерес на українські продукти

Багато українських підприємців змістили зараз фокус на ринок ЄС, чим викликають сильний інтерес у звичайного населення та можливих партнерів

17-19 травня в Польщі відбулася щорічна масштабна продовольча Міжнародна виставка Warsaw Food Expo, на якій в цьому році взяли участь близько 100 українських представників малого та середнього бізнесу. Для цього на виставці було організовано два окремих стенди Do Business With Ukrainians та U-Food.

На цій виставці у Варшаві презентувала свою компанію засновниця та директорка компанії «Будьмо здорові», ТМ Smakuli Руслана Римарська. Вона розповіла AgroPortal.ua як пройшла ця подія та як військові дії вплинули на її бізнес:

“Морські перевезення в Україні заблоковані, логістика до ОАЕ, Саудівської Аравії, США ускладнилась та суттєво здорожчала. Натомість скасування всіх митних обмежень із ЄС та наша безпосередня близькість (виробничі потужності знаходяться на відстані 40 км до кордону з Польщею) відкривають для нас нові можливості”

Також вона повідомила, що під час виставки у Польщі  українськими виробниками цікавились також баєри з Прибалтики та Великої Британії: “Баєри активно цікавились нашим стендом загалом і були навіть здивовані високою якістю українських кінцевих продуктів, а також високо оцінили наш дизайн пакування”

Читайте також: США звинувачують Путіна в умисному створенні продовольчої кризи та використанні її як зброї

Тож компанія “Будьмо здорові” відкрила польський філіал та планує там орендувати склад, щоб мати змогу самостійно працювати з невеликими мережами. На цей момент компанія розв’язує проблему логістики та сподівається що на початку літа експорт буде можливим.

Нагадаємо, аграріям вже вдалось залучили понад 24 млрд грн банківських кредитів.

Марковська Катерина

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору